• Przyłbica ochronna COMFORT LIGHT - żółta

  • Producent:Cerkamed
  • Kategoria:STOMATOLOGIA (1142) » Akcesoria (127) » Akcesoria (22)
  • Dostępność: Jest

Przyłbica COMFORT LIGHT zapewnia wygodną i higieniczną pracę stomatologom i technikom dentystycznym. Zapobiega zakażeniom przenoszonym drogą kropelkową oraz umożliwia ochronę przed opiłkami opracowywanych materiałów.

Large_przylbica-ochronna-comfo_44


Ochronna przyłbica stomatologiczna model - COMFORT LIGHT (żółta)

Nasz najnowszy model przyłbicy ochronnej COMFORT LIGHT wyróżnia się najniższą możliwą wagą!


Metalowe krokodylki przytrzymujące folie, zostały zastąpione specjalnymi uchwytami umieszczonymi bezpośrednio w oprawce, przez co waga przyłbicy została obniżona do minimum.

Nasza przyłbica zapewnia wygodną i higieniczną pracę stomatologom i technikom dentystycznym. Zapobiega zakażeniom przenoszonym drogą kropelkową oraz umożliwia ochronę przed opiłkami opracowywanych materiałów.

Wygodna i elastyczna oprawka (dostępna w różnych kolorach) zapewnia szerokie pole widzenia, nie krępując swobody ruchów.

Oprawka została skonstruowana tak, aby mogły używać jej osoby pracujące w okularach korekcyjnych. Jest to cecha niespotykana w żadnym innym typie masek ochronnych na rynku!!!Zalety przyłbic COMFORT LIGHT: 
* Doskonała ochrona i wygoda podczas pracy dla każdego lekarza i technika.
* Nowoczesny design.
* Ergonomiczny kształt.
* Najniższa waga na rynku.
* Wysoka wytrzymałość na złamania.
* Elastyczna, bezuciskowa i łatwo dopasowująca się do twarzy oprawka.
* Lekkie plastikowe zaczepy pozwalajace na szybką wymianę folii.
* Duży wybór kolorów.
* Komplet folii wymiennych (5 szt. STANDARD LIGHT lub 4 szt. RELAX LIGHT) w każdym zestawie.
* Stabilne i bezpieczne opakowanie.
* Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem CE.

Każdy zestaw składa się z oprawki i kompletu folii antystatycznych, w którym znajdują się 4 grubsze folie, wersja RELAX LIGHT lub 5 cienkich folii, wersja STANDARD LIGHT. Folie mają najwyższy parametr przezroczystości - 99,75%.


Wysoka jakość zastosowanych tworzyw sprawia, że cała przyłbica jest ekstremalnie wytrzymała, a jednocześnie bardzo lekka. Przyłbica nie stanowi dodatkowego obciążenia głowy i kręgosłupa podczas wielogodzinnej pracy. 

Najwyższa jakość tego produktu idzie w parze z najniższą ceną na rynku.
UWAGA !!!

Przy zamawianiu zapasowych folii wymiennych do tego modelu przyłbicy COMFORT, prosimy o dokładne zaznaczenie w zamówieniu, że folie mają być do modelu LIGHT (np. komplet folii STANDARD LIGHT lub RELAX LIGHT).


Folie do tego modelu różnią się wielkością od folii do innych modeli. Opakowanie folii jak i przyłbicy stomatologicznej różni się znacząco kolorem !!!